Często Zadawanych Pytań

Masz pytanie?

tutaj znajdziesz odpowiedź

Potrzebujesz pomocy ze swoim zamówieniem? Masz pytanie, na które potrzebujesz natychmiastowej odpowiedzi?
Kliknij na wybraną sekcję poniżej, aby znaleźć odpowiedź!

Produkt

Digestic można przyjmować zarówno z posiłkiem, jak i bez niego, ponieważ na jego skuteczność nie będzie miał wpływ stan żołądka. Ważne jest jednak, aby przy każdym użyciu wypić przynajmniej dwie szklanki wody.

Nie ma określonej pory dnia, która wzmacniałaby działanie Digestic, produkt działa zarówno dobrze rano, po południu, czy wieczorem. Ważną rzeczą do zapamiętania jest to, że Digestic powoduje wypróżnienie w ciągu 8-12 godzin.

Tak, przyjmowanie Digestic jest całkowicie bezpieczne dla wszystkich trzech wymienionych opcji.

Digestic sam w sobie jest bezpieczny do spożycia, lecz jeśli przyjmujesz leki na receptę, ważne jest, abyś najpierw skonsultował się ze swoim lekarzem, aby upewnić się, że nie wystąpią żadne negatywne interakcje pomiędzy Digestic a Twoimi lekami.

Chociaż Digestic jest całkowicie bezpiecznym produktem, ważne jest, aby najpierw porozmawiać z pediatrą swojego dziecka.

Digestic nie jest bezpieczny dla kobiet w ciąży i nie powinien być przyjmowany na żadnym etapie ciąży.

Tak! Z dumą możemy powiedzieć, że Digestic jest produkowany wyłącznie z ziół i enzymów i nie zawiera pszenicy, drożdży ani żadnych konserwantów.

Tak. Digestic nie zawiera żadnych ilości cukru.

Digestic nie zawiera żadnych składników ani produktów pochodzenia zwierzęcego, co czyni je wegańskimi!

Tak! Digestic does not consist of any animal-derived ingredients, thus ensuring it is both vegan and of course vegetarian.

Tak, Digestic posiada certyfikat koszerności!

Aby zapoznać się z dowodami naukowymi potwierdzającymi korzyści płynące ze składników Digestic, proszę zajrzeć tutaj.

Ziołowa formuła Digestic wspomaga organizm, dostarczając mu narzędzi do samodzielnej regeneracji, poprzez wzmocnienie i wspomaganie skurczów mięśni brzucha w codziennym wypróżnianiu. Dostarczając organizmowi pożądanych składników odżywczych, ziołowe środki lecznicze, takie jak Digestic, pomagają organizmowi dążyć do osiągnięcia homeostazy, dzięki której będziesz szczęśliwy i zdrowy.

Większość ludzi przyjmuje dwie kapsułki dziennie, ale ważne jest, aby uważnie obserwować swój organizm i dostosować ilość, aby znaleźć dawkę, która działa dla Ciebie najlepiej. Ważne jest, aby przy każdym użyciu wypić przynajmniej dwie szklanki wody.

Digestic można kupić wyłącznie na naszej stronie internetowej. Aby zobaczyć nasze różne opcje zakupu i subskrypcji, odwiedź nasz sklep.

Zamiast wymuszać na ludzkim organizmie gwałtowne działania poprzez wstrzykiwanie syntetycznych specyfików,takie jak w standardowych środkach przeczyszczających, które powodują natychmiastowe wypróżnienie, Digestic pomaga w naturalny sposób wspomagać organizm przez wiele godzin w celu uzyskania delikatnego i naturalnego wypróżnienia. Dodatkowo, Digestic nie tworzy nawyków, nie powoduje skutków ubocznych i jest bezpieczny do długotrwałego i codziennego stosowania.

Przy rozpoczynaniu przyjmowania Digestic lub jakiegokolwiek innego preparatu łagodzącego zaparcia, niektórzy ludzie zauważają nieznaczne nasilenie pewnych objawów, takich jak zwiększona ilość gazów i wzdęcia oraz luźne, wodniste lub częstsze stolce. Nie należy się niepokoić, jest to normalne w pierwszych dniach. Są to po prostu dobre bakterie i błonnik, które wykonując swoją pracę równoważąc system i powinny ustąpić przy dalszym stosowaniu.

Klinicznie udowodniono, że Digestic nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Nie powinien powodować poważnych reakcji niepożądanych, a jedynie łagodną, przewidywalną ulgę w zaparciach i innych dolegliwościach trawiennych.

Dostawa

Tak, używamy usługi szyfrowania dla wszystkich płatności kartą kredytową. Informacje o Twojej karcie kredytowej są dla nas niedostępne i nie zapisujemy ich w żadnym miejscu.

Yes. Po wygenerowaniu numeru śledzenia, zostanie on natychmiast wysłany na adres e-mail, który został podany przy rejestracji zamówienia.

Szczerze wierzymy, że nasz produkt przyniesie Ci natychmiastową ulgę, jeśli jednak tak się nie stanie, oferujemy 365-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy za wszystkie butelki. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami działu obsługi klienta pod numerem 1 888 300 9370 lub pocztą elektroniczną na adres support@digestic-health.com w celu uzyskania instrukcji. Klienci są odpowiedzialni za opłacenie kosztów transportu za wszystkie zwrócone butelki.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących zamówienia prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Wszystkie zamówienia są wysyłane w ciągu jednego dnia roboczego od ich złożenia.

Przesyłki w obrębie kontynentalnych Stanów Zjednoczonych mogą trwać do 3 dni roboczych. Wszystkie inne zamówienia, w tym międzynarodowe, powinny dotrzeć w ciągu 7 dni roboczych. Ze względu na trwający problem z COVID, przewoźnicy mogą mieć opóźnienia w dostawach.

Ogólne

Obecnie nie oferujemy bezpłatnych próbek. Rozumiemy jednak Twoje obawy, dlatego też posiadamy politykę gwarancji zwrotu pieniędzy.

Wysyłamy na cały świat.

Yes. Prosimy o kontakt pod adresem Joseph@digestic-health.com jeśli kochasz nasze produkty i chcesz stać się częścią rodziny Digestic.

Obecnie nie obsługujemy płatności za pobraniem. Akceptujemy jednak płatności poprzez PayPal oraz karty debetowe/kredytowe. Gdy to się zmieni, powiadomimy o tym ludzi poprzez naszą stronę na Facebooku.

Obecnie akceptujemy płatności w USD, CAD, AUD, ILS, MXN, GBP, CHF i EUR. Zawsze staramy się pomóc większej liczbie klientów i pracujemy nad rozwojem systemów dla walut, których nie ma na liście. O zmianach na liście będziemy informować za pośrednictwem naszej strony na Facebooku. Jeśli Twoja lokalna waluta nie znajduje się jeszcze na liście, nadal możesz dokonać zakupu. Twoja płatność zostanie przeliczona na wybraną przez Ciebie opcję.

Akceptujemy płatności kartami debetowymi i kredytowymi, pod warunkiem, że są to karty Visa, American Express, Mastercard, Discover lub Diner’s Club. Dodatkowo akceptujemy również płatności przez PayPal.

Tak, wysyłamy do wszystkich ważnych adresów korespondencyjnych.

Tak, mamy wiele różnych opcji miesięcznych abonamentów i cen. Aby poznać ich ceny, zapoznaj się z naszym planami Subskrypcji i Oszczędności.

W tej chwili nie oferujemy usług abonamentowych, które nie są miesięczne. Prosimy o dołączenie do naszej strony na Facebooku, aby uzyskać najnowsze informacje na temat naszych ofert produktowych oraz nowości w zakresie subskrypcji!

W Digestic zawsze szukamy partnerów do współpracy z dystrybutorami takimi jak Ty! Prosimy o kontakt na adres support@digestic-health.com i załączenie wszystkich istotnych szczegółów, a my skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak tylko będziemy mogli.

Oferujemy bezpłatną wysyłkę na większość zamówień w obrębie kontynentalnych Stanów Zjednoczonych. Wszystkie zamówienia powyżej tej kwoty będą obciążone niewielką opłatą za przesyłkę.

Our customer service department can be called at 1 888 300 9370 (toll-free number) Sunday-Thursday, from 9:30 AM – 7:00 PM EST. You can also email them at support@digestic-health.com.

Nasza główna siedziba znajduje się w New Jersey, choć mamy biura w wielu różnych krajach i kontynentach, w tym, między innymi: Stany Zjednoczone, Meksyk, Niemcy, Wielka Brytania, Francja i Izrael.

Nasz produkt był opracowywany przez 18 lat, a Digestic jest dostępny od 2015 roku i wciąż się rozwija.

Posiadamy dużą liczbę certyfikatów, w tym między innymi:

  • Rejestracja FDA
  • HACCP
  • Kosher
  • GMP
Ships Worldwide | Express delivery

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, nie wahaj się z nami skontaktować. Jesteśmy gotowi do pomocy.

Scroll to Top