SKŁADNIKAMI

Mamy najlepszą recepturę. Skąd to wiemy?

Zapraszamy do zapoznania się z
badaniami prowadzonymi na temat Digestic.

Zapraszamy do zapoznania
się z badaniami
prowadzonymi na temat Digestic.

papaya

Carica
Papaya

Carica papaya jest bogatym źródłem witamin A, B i C minerałów (w tym magnezu i potasu) oraz BŁONNIKA. Papaja zawiera dużo błonnika i wody, które zapobiegają zaparciom, wspomagają regularność oraz zdrowy przewód pokarmowy.
Błonnik pomaga również zachować uczucie sytości na dłużej, dzięki czemu możesz jeść mniej.

Aloe Ferox

Aloe
Ferox

Aloe ferox (aloe) pochodzi z obfitej, soczystej roślinie uprawianej w suchych warunkach, jak te w Afryce Południowej. Jest podobny, ale ma znacznie więcej wartości odżywczych i leczniczych niż Aloes. Z rośliny Aloe Ferox otrzymuje się dwa różne soki: Aloe Bitters, odsączone z cięcia liści. Jest używany przede wszystkim dla jego właściwości przeczyszczających i łagodzenia zaparć;

flower

Cassia
Angustifolia

Cassia angustifolia jest starożytną rośliną, która pierwotnie była uprawiana w Egipcie. Jest znany ze swoich ogólnych korzyści i jest skutecznym sposobem na pobudzenie ciała i wspieranie regularnego ruchu.

Artemisia_Arborescens

Rhamnus
Frangula

Rhamnus frangula (rokitnik zwyczajny) jest stosowany w medycynie jako łagodny środek przeczyszczający co najmniej od średniowiecza. Jest ona łagodnym i skutecznym środkiem leczniczym przy zastosowaniu odpowiednich dawek, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczna dla dorosłych.
Kora zbierana jest wczesnym latem z młodego pnia i średniej wielkości gałęzi, następnie są wysuszane i przechowywane przez co najmniej 12 miesięcy przed ich użyciem.

Foeniculum_Fennel

Foeniculum
Vulgare

Foeniculum vulgare (koper włoski) pochodzi z wybrzeży Morza Śródziemnego, gdzie kultury te od dawna znają jego zastosowania kulinarne i lecznicze. Stał się szeroko rozpowszechniony w wielu częściach świata, szczególnie na suchych glebach w pobliżu wybrzeża morskiego i na brzegach rzek. Ze względu na wysoką zawartość błonnika, koper włoski pomaga zapobiegać zaparciom i wspomaga regularność pracy układu pokarmowego.

wormwood

Rhamnus
Purshiana

Rhamnus purshiana jest rośliną pochodzącą z zachodniej części Ameryki Północnej i Kanady. Ma długą historię stosowania przez rdzennych mieszkańców jako środek do leczenia problemów trawiennych i zaparć. Kora drzewa jest starannie suszona i mielona w celu uzyskania najbardziej skutecznego preparatu.

Elettaria_Cardamomum

Elettaria
Cardamomum

Elettaria cardamomum pochodziny z rośliny podobnej do imbiru i uprawiana jest w Indiach, Sri Lance oraz Tanzanii. Kardamon może być ziołem, ale to w nasionach znajdują się jego właściwości lecznicze. Ta egzotyczna przyprawa zawiera wiele związków chemicznych pochodzenia roślinnego, które są znane z właściwości przeciwutleniających, zapobiegających chorobom i wspomagających zdrowie układu pokarmowego.

Up to 6 capsules per day. recommended to
drink 2 glasses of water with each use.

Scroll to Top